Ełk

Szkoła i Ośrodek Kształcenia

Szkoła

"Wymagajcie od siebie, choćby inni od Was nie wymagali" Jan Paweł II

Po raz kolejny mamy pierwsze miejsce!

DSC 07042W niedzielę 07.06.2015r. w Białymstoku w WOAK Spodki przy ul. Św. Rocha odbyła się czwarta edycja międzyszkolnego konkursu fryzjerskiego dla młodzieży szkół ponadgimnazjalnych. Tegoroczne hasło "Czas na folklor" zainspirowało główną laureatkę Ewelinę Łukawską, uczennicę klasy III Technikum Ełckiej Szkoły ZDZ do wzorowania się na motywach Nocy Świętojańskiej. Modelka przygotowywana przez Ewelinę, Paulina Dybowska zaprezentowała się w stroju wykonanym  wspólnie z koleżankami z klasy: Zuzannę Gibniewską i Alesandrę Karbowską.


Do konkursu zgłosiło się czternaście szkół między innymi z: Białegostoku, Ostrołęki, Wysokie Mazowieckie, Sokółki i Ełku. Po raz trzeci tytuł pozostał w murach naszej szkoły. Efekty pracy cieszą naszych uczniów i inspirują do dalszej pracy w rozwijaniu pasji fryzjerskich i stylizacyjnych. Dyrekcja i nauczyciele są dumni z osiąganych wyników.
Przypomnijmy o laureatkach poprzednich edycji Międzyszkolnego Konkursu Fryzjerskiego:

  • w 2014r. Operowy zawrót Głowy - zwyciężczyni I miejsca Zuzanna Gibniewska
  • w 2013r. Awangarda Kulturowa - zwyciężczyni I miejsca Justyna Kołtek