Ełk

Szkoła i Ośrodek Kształcenia

Szkoła

"Wymagajcie od siebie, choćby inni od Was nie wymagali" Jan Paweł II

Jesteśmy dumni z naszych absolwentek!

zdz zdj_4

Praca w renomowanym salonie fryzjerskim? Świetna perspektywa, a praca we własnym atelier?

…  Przedstawiamy Wam nasze absolwentki, które na pewno nie żałują czasu spędzonego na pracowni ZDZ. Kilka lat temu uczennice, dzisiaj właścicielki salonów fryzjerskich i pracownice renomowanych salonów w Polsce.

 

„Kujonki” ? Niekoniecznie :) … Ale dziewczyny z pasją, które ZDZ nauczył zawodu.

Anna Romanowska

Anna jest absolwentką naszej szkoły. Po ukończeniu nauki w zawodzie technik usług fryzjerskich, zdobyła wykształcenie średnie. Na dzień dzisiejszy jest studentką ekonomii o specjalizacji rachunkowość.

zdz zdj_1

Po ukończeniu szkoły zaczęła pracować w Warszawie. Swoje pierwsze kroki w branży zaczęła w salonie fryzjerskim Expression salon hair & beuty, gdzie pracuje do dzisiaj jako samodzielny fryzjer oraz menager salonu. Ania dynamicznie rozwija swoją karierę zawodową przy boku Weroniki Raczyńskiej.

Weronika Raczyńska jest członkinią Izby Rzemiosła Fryzjerstwa Artystycznego w Warszawie, gdzie obroniła dyplom mistrza. Do jej największych osiągnięć można zaliczyć współpracę z Telewizją Polską, gdzie pełniła rolę stylistki fryzur prezenterów i gości popularnego programu „Pytanie na śniadanie”. Współpracowała ona także z czasopismami, takimi jak „Maxim”, „Avanti”, „ Estetica ”, czy „Świat Fryzjerstwa”. Układała również fryzury gwiazd i modeli sesji zdjęciowej na 10-lecie „CKM”. Odpowiada ona także za stylizację celebrytów na prestiżowej imprezie Róże Gali. V-ce Mistrz Hair Master Cup „ Young tomarow women" 2014,  V-ce Mistrz HAIR MASTER CUP „Rock &retro”  2015r.

Monika Karpio

Otworzyła własny salon fryzjerski:

 

Milena Kuklińska-Godlewska

6a51055b95c577b903e334b82797d356Z zawodu fryzjer, wizażysta, stylista i charakteryzator teatralno-filmowy oraz instruktor do praktycznej nauki zawodu. Absolwentka technikum fryzjerskiego Zakładu Doskonalenia Zawodowego w Białymstoku z siedzibą w Ełku, absolwentka rocznej szkoły makijażu i charakteryzacji w Europejskiej szkole Make up Artists w Białymstoku. Dwukrotna uczestniczka Otwartych Mistrzostw Polski Fryzjerstwa Polskiego.

Stażystka u Mistrzyni Świata Joanny Zaremby- Wanczura w Zaremba International Academy w Bydgoszczy. Odbyła Miesięczny staż w Walencji zorganizowany przez szkołę ZDZ, gdzie do tej pory utrzymuje kontakty z fryzjerami największej sieci Salonów Fryzjerskich Marco Aldany w Hiszpanii. Była stażystką u Mistrza Polski we fryzjerstwie męskim Artura Szczepańskiego we Fryzjerstwo Szczepańscy w Olsztynie. Po ukończeniu szkoły odbyła wiele kursów i szkoleń związanych z branżą, w tym uprawnienia pedagogiczne by móc ruszyć z pełnym profesjonalizmem prowadząc swoją działalność. Bardzo ambitna. Do swojej pracy podchodzi z pełnym zaangażowaniem i pasją. Kocha to co robi. Czesała przy wielu sesjach zdjęciowych, pokazach fryzjerskich i teledyskach. Pracowała z Dawidem Podsiadło - finalista programu X Factor, Kamilą Lićwinko- Mistrzyni Świata w skoku wzwyż. Jako stylistka fryzur, czesała przy półfinale Fashion Week A Words.

Dobrze wiedzieć, że marzenia się spełniają ;)