Ełk

Szkoła i Ośrodek Kształcenia

Szkoła

"Wymagajcie od siebie, choćby inni od Was nie wymagali" Jan Paweł II

Dzień nauczyciela oraz Ślubowanie i otrzęsiny klas pierwszych

14681114 1252920404760574_9130446895273680985_o18 października był szczególnym dniem w naszej szkole. Jak co roku o tej porze pierwszaki z LO i Technikum składali swoje ślubowanie. Uczniowie najpierw złożyli przysięgę na sztandar szkoły, a następnie p. dyrektor Kazimierz Raczyński dokonał ich symbolicznego pasowana na pełnoprawnych uczniów naszej szkoły.

Zaraz po uroczystości odbyły się otrzęsiny podczas których przyszło im się zmierzyć z zadaniami przygotowanymi przez starszych kolegów. Uczniowie musieli wykazać się sprawnością fizyczną, szybkością i gibkością swoich ciał. Wytężali umysły odpowiadając na podchwytliwe pytania o szkole, a wszystko po to, aby zasłużyć na zaszczyt przyjęcia w szeregi społeczności uczniowskiej.

Wszyscy uczniowie znakomicie wywiązali się ze swoich zadań oraz wykazali się wieloma przymiotami ciała i ducha.

ZOBACZ GALERIĘ