Ełk

Szkoła i Ośrodek Kształcenia

Szkoła

"Wymagajcie od siebie, choćby inni od Was nie wymagali" Jan Paweł II

Ogłoszenia

Harmonogram Matur Próbnych - Styczeń 2018

5843577306 1a98149efb_o 

Styczeń 2018

 

 

 

dataGodz. salaprzedmiotoddziałn-el nadzorujący
Egzaminy pisemne
15.01.201810.45-12.4518matematykaLO III AiCE. Czuper
20LO III BE. Tomaszewicz/Ks. A. Dardziński
21TUF IV i TS IVM. Skindzier
16.01.201810.45-12.4520j. polskiLO III AiCE. Czuper/ E. Tomaszewicz
18LO III BN. Jurczyk-Lemeieszonek/ Ks. A. Dardziński
21TUF IV i TS IVA, Kurzątkowska
17.01.201810.45-12.4520j. angielski

LO III A

LO III C

  1. Łukaszewicz
18LO III BE. Czuper/W. Staniszewski
21

TUF IV

TS IV

D. Kalinowski

Harmonogram Egzaminu Zawodowego

5843577306 1a98149efb_o 

Styczeń 2018

 

 

 

l.p.datagodzinaKwalifikacjazawódNr Sali Skład ZNEP
1

10 stycznia

 Egzamin praktyczny

 

9.00

A. 23 Wykonywanie projektów fryzur

 

A,28 Organizacja i nadzorowanie  transportu

 

A.44 Organizacja i prowadzenie ruchu pociągów

Technik usług fryzjerskich

 

Technik spedytor

 

Technik transportu kolejowego

20

1,E. Cudnoch-Ramotowska

2. E. Maciorowska

3. T. Sadowski

13.00

A. 29 Obsługa klientów i kontrahentów

A.61 wykonywanie zabiegów kosmetycznych twarzy

 

Technik spedytor

 

Technik usług kosmetycznych

 

20

1,E. Cudnoch-Ramotowska

2. T. Krysztopa

2

11 stycznia 2018

Egzamin pisemny

10.00

A.23 Wykonywanie projektów fryzur

 

Technik usług fryzjerskich

 

20

1,E. Maciorowska

2. R. Milewski

 

11 stycznia 2018

Egzamin pisemny

12.00

A.29 Obsługa klientów i kontrahentów

A.36 Prowadzenie rachunkowości

A. 44 Organizacja i prowadzenie ruchu pociągów

 

Technik spedytor

 

Technik rachunkowości

 

Technik transportu kolejowego

20

1,E. Cudnoch-Ramotowska

2. E. Maciorowska

3. K. Nitkowski

 

11 stycznia 2018

Egzamin pisemny

14.00A. 65 Rozliczanie wynagrodzeń i danin publicznychTechnik ekonomista20

1,E. Cudnoch-Ramotowska

2. R. Milewski

317 stycznia 201815.00A. 65 Rozliczanie wynagrodzeń i danin publicznychTechnik ekonomista12

1,J. Markowska

2. M. Lulewicz

419 stycznia 201815.00A. 36 Prowadzenie rachunkowości

Technik rachunkowości

 

12

1,K. Łopacz

2. T. Sadowski

Harmonogram matur próbnych

5843577306 1a98149efb_o 

Harmonogram matur próbnych

listopad 2017

dataGodz. salaprzedmiotoddziałn-el nadzorujący
Egzaminy pisemne
27.11.201712.45-15.0018matematykaLO III AiCM. Huszcza
20LO III BN.Jurczyk-Lemieszonek
21TUF IV i TS IVŁ. Zdanowski
28.11.201712.45-15.0020j. polskiLO III AiCA, Kurzątkowska
18LO III BP. Dorf
21TUF IV i TS IVKs. A. Dardziński
30.11.201712.45-15.0020j. angielski

LO III A

LO III C

  1. Rutkowska
18LO III BE. Czuper
21

TUF IV

TS IV

  1. Kulesza/A. Adasiewicz

Harmonogram egzaminów poprawkowych - szkoła zaoczna

Harmonogram egzaminów poprawkowych dla słuchaczy Liceum Ogólnokształcącego dla Dorosłych  - szkoła zaoczna – sierpień 2016

l.p.przedmiotDatagodzina

Skład zespołu egzaminacyjnego

 

EGZAMIN MATURALNY POPRAWKOWY

Matematyka,

23.08.2015

wtorek

9.00 
1J. polski

25.08.2016

czwartek

10.00

Agnieszka Łukaszewicz

Anna Kurzątkowska

2

Geografia

26.08.2016

piątek

10.00

Justyna Radaszewska

Ewa Drozdowska

3

Matematyka

26.08.2016

piątek

10.00

T. Król - absolwenci

K. Frankiewicz

4j. angielski

29.08.2016

poniedziałek

10.00

J. Porucznik- absolwenci

K. Kowalik

                

Lista osób przyjętych do LO i Technikum

65314Lista przyjętych do Liceum Ogólnokształcącego – profil mundurowy

Kacper Sykutowski
Szymon Wodnicki
Julia Ziarko
Martyna Buczkowska
Aleksandra Domasiewicz
Daria Dębińska 
Oskar Gudalewski
Karolina Gilun
Damian Hołubowicz 
Beata Jankowska
Aleksandra Karpowicz
Maciej Kosakowski
Kamila Kwiatkowska
Jan Laszkowski 
Natalia Lelis 
Oliwia Locman 
Katarzyna Majewska
Piotr Moczydłowski
Adam Mucha 
Karolina Nosek 
Jakub Olechowski
Julia Przybylska
Oskar Rosiński
Karol Rutkowski
Dawid Siejda
Damian Słowikowski 
Karolina Stankiewicz


Lista przyjętych do Technikum Transportu Kolejowego

Milena Budzińska
Rafał Fiedorowicz
Jakub Fistek
Agnieszka Gardocka
Damian Górnicki
Jakub Jóźwik
Mateusz Kotowski 
Jakub Łojewski
Jakub Marcinkiewicz 
Jakub Misztal
Karol Modzelewski
Natalia Rzepka
Jan Szuliński
Sandra Świderska
Kamil Tyszkiewicz

 

Lista przyjętych do Technikum Usług Fryzjerskich

Joanna Bobrowska
Natalia Bukowska
Weronika Dmowska
Dominika Grabowik
Jesika Interewicz
Gabriela Kołodziej
Izabela Ksiądzyna
 Magdalena Kurzawa
Edyta Murawska 
Aneta Olszewska
Adrianna Orłowska
Paulina Rąg
Anna Sawicka 
Julia Skolimowska
Martyna Staniszewska
Aleksandra Szkraba
Patrycja Wojczulis