Ełk

Szkoła i Ośrodek Kształcenia

"Wymagajcie od siebie, choćby inni od Was nie wymagali" Jan Paweł II

Komunikaty

Fryzjer - Kurs przygotowujący do zawodu

Haircoloring-skal

NASTĘPNE ZAJĘCIA 24.10.2015 godz. 9.00

Zapraszamy na kurs fryzjerski.Zajęcia obejmują zakres wiedzy teoretycznej i część praktyczną niezbędną do perfekcyjnego opanowania umiejętności fryzjerskich. Zajęcia poprowadzą Panie: Agnieszka Kosińska i  Katarzyna Kunda - wieloletnie doświadczenie w pracy dydaktycznej z dorosłymi i młodzieżą.
Zajęcia będą odbywały się w systemie weekendowym (sobota i niedziela) w godz. 9.00-14.00. Zajęcia rozpoczęliśmy częścią teoretyczną w dniu 18.10.2015.
Szczegółowa tematyka kursu kliknij tutaj JESIEŃ kurs fryzjerski - stojak

                 Serdecznie zapraszamy

Bukieciarstwo i florystyka - rozwijamy nasze manualne umiejętności

bukiet42Warto zauważyć, że wiele kwiatów jest obecnie dostępnych jako kwiaty sezonowe. Namawiamy Was do nieoszczędzania na dekoracjach. Goście zapomną o tym co jedli u Was na przyjęciu, ponieważ kolejny rarytas zachwyci ich jeszcze bardziej, ale o pięknych dekoracjach w Twoim domu  będzie się mówić jeszcze długo.  Kwiaty są podstawą stworzenia niesamowitych aranżacji. Właśnie  teraz mamy do dyspozycji całą feerię barw i gatunków kwiatów.

CZYTAJ WIĘCEJ

Zdobądź kwalifikacje, aby organizować praktyki w firmie

budowlane instruktor2

Kurs pedagogiczny dla instruktorów praktycznej nauki zawodu

U nas zdobędziesz niezbędne do tego kwalifikacje.
Program szkolenia na instruktora praktycznej nauki zawodu został opracowany zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej z dnia 15 grudnia 2010 r. w sprawie praktycznej nauki zawodu oraz został zatwierdzony przez kuratora oświaty.

CZYTAJ WIĘCEJ

Opiekun osób starszych - 29.06.2015 godz. 16:00

opiekun2Dzięki dobrej opiece medycznej, zarówno w Polsce jak i na świecie, ludzie żyją coraz dłużej. Jednakże przy zmniejszonej liczbie urodzeń u ekonomistów pojawia się uzasadniony niepokój. Zwiększa się bowiem dysproporcja pomiędzy grupą osób starszych a młodych, co określane jest mianem "starzejącego się społeczeństwa”. W Polsce GUS deklaruje, że do 2030 r. będzie 23,5% populacji osób starszych, a w 2060 r. na każde trzy osoby pracujące przypadać będą dwie osoby na emeryturze.

 

CZYTAJ WIĘCEJ

Egzamin przed komisją Urzędu Dozoru Technicznego

6EAB6C39002-skal18 czerwca godz. 1030 na terenie Ośrodka odbędzie sie egzamin potwierdzający kwalifikacje uczestników szkolenia w kategoriach:

logo UDT

II WJO - wózki jezdniowe podnośnikowe
II Ż - żurawie
II P - podesty ruchome
 
 

Kreowanie wizerunku

young-woman-687444 1280Chcąc wywrzeć odpowiednie wrażenie skorzystaj z naszego szkolenia, na którym nauczysz się wykonywania perfekcyjnego makijażu, nabędziesz umiejętność korygowania mankamentów figury, a co najważniejsze, przy udziale trenera rozwiniemy umiejętność nawiązywania dobrego kontaktu z naszym rozmówcą.

Możesz wybrać jeden lub kilka elementów. Pamiętaj, że są one bazą, wokół której będziesz budować swoją pewność siebie. Skoncentruj się więc na tym, co uważasz za swój największy atut, a to zmniejszy Twój stres. Pamiętaj, że praktyka czyni mistrza, a napięcie możesz stopniowo zmniejszać odkrywając swoje mocne strony. Nasi trenerzy poprzez praktykę podniosą twoje kompetencje.

Zajęcia rozpoczynamy 13.06..2015 godz. 900

CZYTAJ WIĘCEJ

Kurs - Standardy obsługi klienta

czas na_zmianęZastanawiali się kiedyś Państwo dlaczego klient wraca? A czemu odchodzi? Pierwsza odpowiedź jaka przychodzi na myśl to jakość produktu i cena. Okazuje się, że badania potwierdzają inny fakt. Otóż w 67% o tym czy klient do nas wróci decyduje jakość obsługi. Niby proste - sprzedać. Łatwiej powiedzieć, trudniej zrobić.

Każdy rozwojowy szef wie, że dobry sprzedawca to gwarant sukcesu. Dobrą wiadomością jest to, że można się tego nauczyć. I my to umożliwiamy. Dzięki szkoleniom przygotujemy kadrę, która zadba o pozytywny wizerunek waszej firmy, skutecznie sprzeda usługi i produkty, a jednocześnie - wiedząc jak trafić do umysłu klienta - spowoduje, że ten wróci do Was i poleci Waszą firmę pozostałym.
Oczywiście, nie będziemy dodawać, że przełoży się to na zwiększenie zysków.

CZYTAJ WIĘCEJ

Nowe kwalifikacje - nowe możliwości

posadzkarzW związku z pojawieniem sie na rynku ełckim zapotrzebowania na zatrudnienie w nowym zawodzie GLAZURNIK - POSADZKARZ przygotowaliśmy dla Państwa nową propozycję szkolenia i możliwość pozyskania umiejętności i kwalifikacji.

CZYTAJ WIĘCEJ

Znajdź Szkołę lub ośrodek