Ełk

Szkoła i Ośrodek Kształcenia

Szkolenia

"Wymagajcie od siebie, choćby inni od Was nie wymagali" Jan Paweł II

Kurs Prawa Jazdy kat. B - 990 zł i raty 0%!

plansza -_kurs_prawo_jazdy_-_wiosnaPostaw na wysoką zdawalność i wykwalifikowaną kadrę!

Nasi instruktorzy posiadają wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu nauki jazdy. Stawiamy na indywidualne podejście do kursanta i dobre przygotowanie do egzaminu praktycznego i teoretycznego. Już od ponad 30 lat prowadzimy działalność edukacyjną na terenie Ełku. Odpowiadamy na potrzeby społeczne, kształcimy i doskonalimy zawodowo w systemie szkolnym i kursowym. Spełniając wymagania Klienta korzystamy z systemu zarządzania jakością. Powołując się na dane z Wydziału Komunikacji w Ełku, rok 2015 zamknęliśmy z wysoką zdawalnością egzaminów teoretycznych i praktycznych.  

promocja

ZAPEWNIAMY

- miłą i fachową kadrę pedagogiczną
- możliwość rozłożenia kosztu kursu na raty!
- materiały szkoleniowe

- catering w trakcie trwania kursu
- pełnowymiarowy plac manewrowy
- samochody identyczne jak na egzaminie państwowym

- dyspozycyjną kadrę

Jak wygląda przygotowanie do egzaminu praktycznego?

Po zakończeniu zajęć z teorii i wyjeżdżeniu około 10-15 godzin organizujemy wyjazdy przygotowawcze do miasta w którym odbywają się egzaminy państwowe. Przyzwyczajamy do miasta poprzez jazdę i symulowane sprawdziany umiejętności. Po wyjeżdżeniu wszystkich godzin nasz instruktor ustala w WORDZIE w Suwałkach datę egzaminu teoretycznego i dodatkowo w dniu egzaminu praktycznego organizujemy dojazd i jazdę przygotowawczą.

 

Dodatkowe informacje:

DOKUMENTY NIEZBĘDNE NA KURS PRAWA JAZDY KAT. B

Uczestnikiem kursu może być:
osoba na 3 miesiące przed 18 rokiem ( egzamin teoretyczny może być wyznaczony na 1 miesiąc przed ukończeniem 18 roku życia; egzamin praktyczny - najwcześniej w dniu 18 urodzin;)

  • Zgłaszamy się na badania lekarskie na kurs prawa jazdy kat. B do lekarza MEDYCYNY PRACY :
  • dr Edwin Pietrzak, ul. Armii Krajowej 44, 19-300 Ełk, Godziny przyjęć: Poniedziałki, Środy i Czwartki, godz. 14:00-16:00, w przypadku konieczności wykonania dodatkowo badań okulistycznych: SPECMED, ul. Gdańska 17, Pn- Pt 8:00 - 13:00.
  • Wraz z badaniem lekarskim oraz zdjęciem ( lewy profil z odkrytym uchem), opłatą dokonaną w Kasie Starostwa Powiatowego o wartości 100.50 zł i dokumentem tożsamości ( jeśli osoba jest niepełnoletnia, obowiązkowo z opiekunem prawnym) udajemy się do Starostwa Powiatowego - Wydział Komunikacji - zgodnego z adresem zamieszkania w celu uzyskania nr PKK - Profil Kandydata na Kierowcę ( czas oczekiwania ok 2-3 dni).
  • Uzyskany nr PKK przynosimy do ZDZ, gdzie wypełniamy dokumentację, robimy ksero dowodu osobistego oraz wypełniamy pełnomocnictwo.
  • Po wyjeżdżeniu 20 godzin praktycznych, kursant obowiązkowo przystępuje do egzaminu wewnętrznego.
  • Egzaminy WORD Suwałki - wpłata na konto WOrd Suwałki, potwierdzenie opłaty w oryginale dostarczyć do biura ZDZ, lub dla instruktora: - teoria 30 zł, praktyka 140 zł

Ośrodek zapewnia materiały szkoleniowe oraz catering w trakcie trwania kursu

Koszt szkolenia prawo jazdy kat. B w ZDZ to 990zł
Promocje i rabaty obniżają koszt kursu.

W trakcie trwania kursu dokonujemy wpłaty na dane :
tytułem wpłaty: 705110200
ustalenie terminu egzaminu państwowego po zakończonym kursie:
wariant 1 - instruktor praktycznej nauki jazdy, jeżeli posiada pełnomocnictwo, ksero dowodu osobistego, dowód wpłaty za egzamin, nr PKK
wariant 2 - sam zainteresowany, osobiście w Biurze WORD Suwałki


DODATKOWE KOSZTy:

  • Egzaminy, teoretyczny i praktyczny ( 170 zł)
  • Badania lekarskie ( ok. 100 - 150 zł)
  • Opłata za wydanie dokumentu prawa jazdy w Starostwie ( 100,50 zł)