Ełk

Szkoła i Ośrodek Kształcenia

Szkolenia

"Wymagajcie od siebie, choćby inni od Was nie wymagali" Jan Paweł II

O masażu wiemy już wszystko :-)

masaż 1311 16Masaż klasyczny to najbardziej znany i najczęściej wykonywany zabieg. Jest to podstawowe narzędzie w pracy kosmetyczki jak i innych osób działających w obszarze usług i poprawy kondycji ciała.
Jest również najbardziej przydatnym masażem dla amatorów na tzw. “potrzeby domowe” – gdy chcemy przynieść ukojenie naszym bliskim lub po prostu przeciwdziałać skutkom stresu. Kurs masażu klasycznego pozwala zdobyć podstawową wiedzę dotyczącą wskazań i przeciwwskazań do wykonywania zabiegu, a także wykształcić koordynację oddechowo – ruchową.


Nasi trenerzy:Marzena Wdowiak i Tomek Chabrewicz odkryli tajniki przed uczestnikami kursu. Zapraszamy po więcej :-) Rozpoczynamy 5 marca 2016r. 

masaż specjalistycznyMasaż leczniczy to jedna z najstarszych form terapii znaną człowiekowi. Odpowiednio dobrane techniki pozwalają uzyskać efekt rozluźnienia mięśni, skóry i tkanek podskórnych, a  także zwiększenia ukrwienia w okolicy poddanej zabiegowi, co skutkuje zmniejszeniem bólu i przyspieszeniem gojenia się tkanek. Uzyskany efekt rozluźnienia mięśni wpływa także na rozluźnienie psychofizyczne, pomagając walczyć ze stresem i zmęczeniem psychicznym.

Masaż tkanek głębokich jest jedną z najefektywniejszych form masażu leczniczego. Osoby doświadczone i pracujące jako masażyści zmieniają swoje podejście do masażu o 180 stopni. Praca masażem głębokim otwiera umysł terapeuty i wymaga spojrzenia na pacjenta jako całej jednostki, a nie tylko fragmentu, który jest masowany . Pracując masażem głębokim osiągamy szybki i widoczne efekty lecznicze, nie skupiamy się tylko na profilaktyce lub zmniejszeniu bólu. Dzięki przestawieniu się na taki rodzaj pracy i dzięki efektom, które są odczuwalne już po pierwszym zabiegu zwiększamy ilość atrakcyjność na rynku pracy.

 

Terapia punktów spustowych doskonale uzupełnia warsztat pracy masażysty, w efekcie którego obserwujemy przyspieszenie procesu rekonwalescencji, zmniejszenie napięcia mięśniowego, redukcję bólu oraz zwiększenie zakresu ruchomości w stawach.

PROGRAM SZKOLENIA:

  • Podstawowe elementy terapii punktów spustowych
  • Anatomia układu mięśniowo-powięziowego
  • Wybrane elementy masażu tkanek głębokich
  • Doskonalenie technik masażu leczniczego

GWARANTUJEMY NA SZKOLENIU:

  • profesjonalną i praktyczną wiedzę przekazaną przez doświadczonego trenera,
  • certyfikat ukończenia szkolenia,
  • komplet materiałów szkoleniowych,
  • kawę, herbatę, wodę, soki owocowe, słodkie przekąski w trakcie przerw kawowych
  • wśród uczestników zostanie rozlosowana niespodzianka.Tomasz Chabrewicz

TRENER:

Tomasz Chabrewicz, certyfikowany trener szkoleń masaży specjalistycznych; z wykształcenia magister fizjoterapii, absolwent Olsztyńskiej Szkoły Wyższej im. Józefa Rusieckiego w Olsztynie, związany zawodowo z oddziałem rehabilitacji 108 Szpitala Wojskowego z Przychodnią w Ełku, a także Hospicjium  i DOMMedica. 
Jego pasja to praca z ludźmi i doskonalenie umiejętności.

TERMIN:   5 marca - 13 marca 2016, godz. 9.00-15.00 (system weekendowy)

MIEJSCE:   Zakład Doskonalenia Zawodowego, Ełk, ul. Armii Krajowej 43

Szczegółowe informacje:
Małgorzata Kulągowska, tel. 87 620 26 10
lub osobiście w siedzibie ZDZ, Ełk ul. Armii Krajowej 43

Zapis na szkolenie można dokonać online


Liczba miejsc ograniczona. Liczy się kolejność zgłoszeń.


ILE WYNOSI INWESTYCJA W SIEBIE: 420 zł brutto