Ełk

Szkoła i Ośrodek Kształcenia

Strona główna

"Wymagajcie od siebie, choćby inni od Was nie wymagali" Jan Paweł II

Zakończenie roku klas maturalnych

                Dziś nadszedł ten wyjątkowy moment, kiedy żegnamy Was jako uczniów naszej szkoły. Jest to czas pełen refleksji i radości z osiągniętych sukcesów. Patrząc wstecz, możemy z dumą powiedzieć, że każdy z Was przeszedł przez wiele wyzwań, pokonywał trudności i wykazał się niezwykłą determinacją.
Dziękujemy Wam za Wasz trud, zaangażowanie i pasję którą wkładaliście w każdy dzień nauki. Wasza ciekawość świata, zdolności oraz ambicje inspirują nas wszystkich. Jesteśmy dumni z Waszych osiągnięć i niezłomnej woli, która prowadziła Was przez trudne chwile. 😊
Teraz, gdy zamykamy ten rozdział Waszego życia szkolnego, czeka Was wiele nowych wyzwań i możliwości. Pamiętajcie, że to, co osiągnęliście tutaj, jest fundamentem Waszej przyszłości. Niech Wasza wiedza, umiejętności i wartości, którymi kierowaliście się w czasie nauki, będą Waszymi drogowskazami w dalszej drodze.
Życzymy Wam odwagi, determinacji i wiary w siebie, gdy podejmiecie kolejne kroki w życiu. Niech każdy dzień przynosi Wam nowe doświadczenia, sukcesy i radość. Pamiętajcie również, że zawsze możecie liczyć na nasze wsparcie naszej szkoły i nauczycieli.
Drodzy Absolwenci, życzymy Wam wszystkiego najlepszego w Waszych dalszych drogach. Bądźcie odważni, kreatywni i wierni swoim marzeniom. świat stoi przed Wami otworem, więc wyruszajcie śmiało w jego nieznane zakątki!