Ełk

Szkoła i Ośrodek Kształcenia

Strona główna

"Wymagajcie od siebie, choćby inni od Was nie wymagali" Jan Paweł II

Rekrutacja na rok 2024/25 już trwa

20 maja

 

Zakład Doskonalenia Zawodowego – Twoja przyszłość zaczyna się tutaj!

Dlaczego warto zapisać się do naszych szkół?

Zakład Doskonalenia Zawodowego oferuje szeroką gamę edukacyjną dostosowaną do potrzeb dzisiejszego rynku pracy. Nasze placówki to nowoczesne, dobrze wyposażone instytucje, które stawiają na praktyczne umiejętności i przygotowanie do przyszłej kariery zawodowej.

Oto, dlaczego warto dołączyć do naszych szkół:

**Liceum Mundurowe z OPW**

Nasze liceum mundurowe to idealny wybór dla młodych ludzi, którzy marzą o karierze w służbach mundurowych. Oferujemy darmowe wyjazdy do jednostek wojskowych, z którymi współpracujemy, co daje naszym kadetom niepowtarzalną okazję do praktycznego poznania życia wojskowego. Nasi uczniowie mogą także skorzystać z nowej wyposażonej strzelnicy laserowej oraz sal lekcyjnych, co zapewnia najwyższy standard nauki i przygotowania do egzaminów.

**Technikum Fryzjerstwa**

Technikum fryzjerstwa w naszej szkole to miejsce, gdzie pasja do stylizacji i kreatywność spotykają się z profesjonalnym przygotowaniem zawodowym. Dzięki naszym pracowniom wyposażonym w najnowszy sprzęt, uczniowie mogą na bieżąco śledzić trendy w branży fryzjerskiej i doskonalić swoje umiejętności pod okiem doświadczonych nauczycieli. Absolwenci naszego technikum są doskonale przygotowani do podjęcia pracy w renomowanych salonach fryzjerskich lub do prowadzenia własnej działalności.

**Technikum Transportu Kolejowego**

Jeśli interesuje Cię transport kolejowy, nasze technikum to doskonały wybór. Nowo wyposażone pracownie zawodowe z  symulatorami ruchy kolejowego i specjalistyczne sale lekcyjne zapewniają uczniom dostęp do najnowszych technologii i wiedzy z zakresu logistyki i transportu kolejowego. Uczniowie mają możliwość zdobycia cennych umiejętności, które otworzą drzwi do kariery w dynamicznie rozwijającej się branży kolejowej.

**Szkoła Branżowa I stopnia – Fryzjer**

Szkoła branżowa I stopnia na profilu fryzjer to propozycja dla tych, którzy już od najmłodszych lat chcą rozpocząć swoją przygodę z fryzjerstwem. Uczniowie mają dostęp do nowoczesnych pracowni, gdzie pod okiem doświadczonych fachowców zdobywają praktyczne umiejętności. Dzięki temu, po zakończeniu nauki, są doskonale przygotowani do rozpoczęcia pracy w zawodzie.

**Dodatkowe atuty naszych szkół**

- Bezpłatna nauka – w naszych szkołach nie pobieramy opłat za naukę, co umożliwia każdemu dostęp do wysokiej jakości edukacji.
- Możliwość zrobienia kursu na prawo jazdy kat. B – na terenie szkoły oferujemy kurs na prawo jazdy, co jest dodatkowym atutem dla naszych uczniów, umożliwiającym zdobycie ważnych kwalifikacji bez konieczności szukania ośrodków szkoleniowych na własną rękę.

Zakład Doskonalenia Zawodowego to miejsce, gdzie Twoje marzenia i pasje mogą stać się rzeczywistością. Dołącz do nas i rozpocznij swoją zawodową przygodę w jednym z naszych renomowanych kierunków!

Film z dnia otwartego szkoły jest dostępny tutaj

 

Od 20 maja rozpoczęła się elektroniczna rekrutacja do naszych szkół! Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do składania wniosków online na kierunki: Liceum Mundurowe z OPW, Technikum Fryzjerstwa, Technikum Transportu Kolejowego oraz Szkoła Branżowa I stopnia na profilu fryzjer.

Informacje o rekrutacji i link do systemu rekrutacyjnego: KLIKNIJ TUTAJ