Ełk

Szkoła i Ośrodek Kształcenia

O ośrodku

"Wymagajcie od siebie, choćby inni od Was nie wymagali" Jan Paweł II

Ośrodek Ełk

osrodek-elk

Już od ponad 30 lat prowadzimy działalność edukacyjną na terenie Ełku. Odpowiadamy na potrzeby społeczne, kształcimy i doskonalimy zawodowo w systemie szkolnym i kursowym. Spełniając wymagania Klienta wprowadziliśmy system zarządzania jakością.

Nowoczesny obiekt posiada bardzo dobrą lokalizację w sąsiedztwie węzła komunikacyjnego (PKP, PKS, MZK) z własnym placem manewrowo – parkingowym. W budynku funkcjonuje monitoring, obiekt został również przystosowany dla osób niepełnosprawnych.

Budynek posiada wysoki standard użytkowania, zgody z obowiązującymi wymogami i przepisami z zakresu bhp i ppoż. Nasz obiekt łączy walory funkcjonalności z wysoką estetyką wnętrz. Wykorzystane są maksymalnie dostępne powierzchnie, poprzez funkcjonalną aranżację ciągów komunikacyjnych i pomieszczeń użytkowych. Sale dydaktyczne wyposażone są w nowoczesny sprzęt audiowizualny (projektory multimedialne, laptopy i ekrany projekcyjne) oraz funkcjonalne, ergonomiczne umeblowanie.

O wysokim standardzie Ośrodka świadczą bardzo dobrze wyposażone :

  • 2 pracownie komputerowe
  • 2 pracownie fryzjerskie
  • pracownia kosmetycznaosrodek-elk-tablice
  • pracownia do masażu
  • sala konferencyjna

Rozbudowa skrzydła budynku o 2 kondygnacje pozwoliła na dokonanie naboru uczniów do szkoły dziennej w 2 zawodach na 4-letni cykl kształcenia.

Do szkoleń kandydatów na kierowców kat. B wykorzystywane są samochody marki Fiat Grande Punto oraz Hyundai.