Ełk

Szkoła i Ośrodek Kształcenia

O ośrodku

"Wymagajcie od siebie, choćby inni od Was nie wymagali" Jan Paweł II

Polityka jakości

Zakład Doskonalenia Zawodowego w Białymstoku, jako firma szkoleniowa, o najdłuższych tradycjach na rynku północno - wschodniej Polski przywiązuje ogromną wagę do jakości świadczonych przez nią usług.

Misją ZDZ Białystok jest bowiem nieustanne dążenie do unowocześniania metod nauczania, modernizacji baz szkoleniowych, ale przede wszystkim dostosowanie oferty szkoleniowej do zmieniających się potrzeb rynku pracy. Potwierdzeniem i ukoronowaniem tych starań są uzyskane Certyfikaty Jakości, które gwarantują najwyższą jakość usług szkoleniowych.

 iso

PN-EN ISO 9001:2015-10

W 2003 roku Zakład Doskonalenia Zawodowego w Białymstoku jako pierwsza instytucja szkoleniowa w regionie północno-wschodniej Polski otrzymał Certyfikat systemu jakości zgodny z normą PN-EN ISO 9001:2001, który jest odnawiany co 3 lata. Obecnie posiadamy certyfikat zgodny z normą PN-EN ISO 9001:2015-10. Dokument przyznany przez Polskie Centrum Badań i Certyfikacji potwierdza, że ZDZ Białystok spełnia wymagania normy w zakresie działalności edukacyjnej w systemie kursowym i szkolnym. Zdobycie tego prestiżowego Certyfikatu to efekt wspólnego i solidarnego wysiłku wszystkich pracowników ZDZ Białystok, który jest potwierdzeniem i gwarancją, że świadczone przez firmę usługi edukacyjno-szkoleniowe są na najwyższym poziomie.


0001

IQNet

W tym samym roku Zakład Doskonalenia w Białymstoku otrzymał również międzynarodowy Certyfikat Systemu Zarządzania Jakości IQNet, co dodatkowo podnosi prestiż firmy i promuje ją na arenie krajowej i międzynarodowej. Uzyskany Certyfikat IQNet gwarantuje uznanie zdobytego Certyfikatu ISO w większości krajów europejskich oraz Argentynie, Australii, Brazylii, Japonii, Kanadzie, Korei i USA.