Ełk

Szkoła i Ośrodek Kształcenia

Szkolenia

"Wymagajcie od siebie, choćby inni od Was nie wymagali" Jan Paweł II

KKZ FRK.01 Wykonywanie zabiegów fryzjerskich

 

hair g51736b301 1920Uwaga trwają zapisy na kurs kwalifikacyjny - Wykonywanie usług  fryzjerskich. Rozpoczęcie  21.09.2024r.

Słuchacz jest przygotowany do: pracy w salonach fryzjerskich lub otwarcia własnej działalności gospodarczej.

Pracownie są nowoczesne, bogato wyposażone i spełniają standardy wyposażenia egzaminacyjnego, a ponadto posiadamy doświadczoną kadrę., Egzamin państwowy 100 % zdawalność.

 Rozpoczynamy szkolenie,  zajęcia odbywają się w formie zaocznej ( sobota, niedziela)  co dwa tygodnie od września 2024r. 

Kurs nadający uprawnienia.

 

Fryzjer jest specjalistą zajmującym się pielęgnacją i stylizacją włosów. To osoba, która posiada umiejętności i wiedzę z zakresu strzyżenia, modelowania, koloryzacji i innych technik związanych z włosami. Pracując jako fryzjer, osoba ta może oferować różnorodne usługi, takie jak strzyżenie, farbowanie, trwała ondulacja, prostowanie, stylizacja na ważne okazje oraz pielęgnacja włosów.

Fryzjerzy pracują w salonach fryzjerskich, studiach piękności, salonach spa, hotelach, a także mogą prowadzić własne firmy fryzjerskie. Ich głównym celem jest zapewnienie klientom odpowiedniej opieki nad włosami, aby poprawić ich wygląd i samopoczucie.

Kurs obejmuje różnorodne zadania

  1. Strzyżenie i modelowanie włosów (Kursanci potrafią ocenić rodzaj włosów klienta, dobrze doradzić w wyborze fryzury i wykonują precyzyjne cięcia, aby osiągnąć pożądany efekt).

  2. Farbowanie i koloryzacja ( Poznają techniki farbowania włosów, aby zmieniać ich kolor lub podkreślać naturalne odcienie, zapewniając atrakcyjny wygląd).

  3. Zabiegi pielęgnacyjne:  takie jak nawilżanie, odżywianie, odbudowa włosów, co poprawia ich kondycję i zdrowie.

  4.  Wykonywanie fryzur na różne okazje: Często pomagają klientom przygotować się do ważnych wydarzeń, takich jak śluby, uroczystości czy sesje zdjęciowe.

Program szkolenia szczegóły

 

Cena szkolenia - 200 zł miesięcznie

Jesteś zainteresowany zadzwoń 

87 620-26-10

zadaj pytanie; elk@zdz.bialystok.pl

rejestracja https://e-zdz.edu.pl/Rejestracja.aspx?id=51043